HAKKIMIZDA

NETTAŞ Dayanıklı Tüketim Malları Organizasyon ve Sağlık Ürünleri Ltd. Şirketi 1993 yılında Kıbrıs Gazisi Necmi Bulan (1965 – Hava İndirme Tugayı) tarafından kurulmuş olup, uluslararası ticaret alanında ülkemizin sağlık sektöründeki ihtiyaçlarını ve dünyadaki en son teknolojileri yakın takip ederek faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz aynı zamanda ülkemizde de dünya olan birçok afet – terör saldırılarında Arama Kurtarma operasyonlarına şirket yöneticileri ve çalışanları olarak katılmaktadır.

Vizyonumuz

Sağlık, Savunma/Afet ve Dış Kaynaklar Hizmet sektörlerinde ihtiyaç sahiplerinin güvenini, bilimsel temellere dayandırılmış çağdaş biyomedikal ürün ve hizmetleri sürekli araştırıp sunmaktır.

Misyonumuz

Sağlık, savunma/afet hazırlık sektörlerinde ve hizmet alanlarında:

  1. Kaliteli yenilikleri sunan ve servisinde lider firma haline gelmek,
  2. Ürün akışında sektörün en etkili firması olabilmek,
  3. Fonksiyonel rekabette ve hedeflere ulaşmada, takım bilincini koruyarak verim/maliyet analizlerini göz önüne alan en iyi yönetilen firmalardan biri olabilmek,
  4. Müşterileri tarafından en çok güvenilen, sektörün kendini ispatlamış firmalarından biri olabilmek,
  5. En fazla insan hayatını kurtarmak ve doğayı korumaktır.

Şirketin Sağlık Ürünleri yapısı, pazar araştırmaları ile medikal sektördeki gelişmeler ışığında gerçekleştirilmektedir. Nettaş ekibi Türkiye genelinde özellikle de Marmara bölgesinde cerrahi, ortopedi, fizyoterapi, ve acil tıp konularında uzman satış elemanlarından oluşmuştur. Şu anda ülke genelinde her noktaya ulaşabilme amacıyla, toptan bayilik çalışmalarına da hız vermiş bulunmaktayız. Savunma ve afet hazırlık alanındaki ürünlerimiz TSK ve itfaiye, sivil savunma, 112, ve arama kurtarma ekiplerince bilinmekte, kullanılmaktadır. Özellikle yangınla biyolojik mücadale ve sızıntı ile mücadele de ürünlerimizin ulaştığı başarı biyoteknolojilerin en etkin kullanımını ispatlamaktadır.

Tüm ürünlerimizin NSN, NATO NSN, FDA, CE, TSE, EPA, NSF, NFPA gibi belgeleri bulunmaktadır yada başvuru aşamasındadır. Şirketin Dış Kaynaklar Hizmetleri sanayi ve hizmet sektöründe çalışmakta olan çokuluslu şirketlerin ihtiyaçlarının tespit edilmesiyle başlamıştır. Günümüz teknoloji ihtiyaçlarının artmasından dolayı, IT ve diğer branşlarda aktif ekiplerimizle çalışmaktayız.

Şirketimiz yaptığı bütün işlerde Türk Milletinin Ulusal çıkarlarını ön planda tutmuş, ülke ve kamu menfaatlerini kendi menfaatlerinin üzerinde tutmayı şiar edinmiştir.