Celox Vasküler

Kateterizasyon Sonrası Hemostaz İçin

Vasküler erişim bölgelerinden, perkütan kateterlerden veya tüplerden yüzey kanamasının lokal yönetimi için kullanılır.

  • Kompresyon ile kullanımı kolaydır.
  • 24 saate kadar yerinde bırakılabilir.

Kateterizasyon sonrası vasküler hemostaz için hemostatik pansumanlarda en son yenilik olan Celox ™ Vascular, vasküler erişim bölgesinde kanı hızlı bir şekilde pıhtılaştırmak için vücudun normal pıhtılaşma mekanizmalarından bağımsız olarak çalışan doğal bir polisakkarit olan kitosan ile yapılır. Steril Celox ™ Vasküler hemostatik pansuman, hastalarınıza yerleştirmeyi kolaylaştırmak için, pedin yüzeyine bağlanmış oldukça etkili Celox ™ Granüllere sahiptir. Laboratuar testlerinde yama, 16 Fr ponksiyonlu bir kanayan arterde, kanamayı gazlı bez kontrolünden önemli ölçüde daha hızlı durdurur.

Bir Pansuman, Birçok Uygulama

CELOX Vascular ™, vasküler erişim bölgelerinden, perkütan kateterlerden veya 16 French’e kadar introduser kılıfları kullanan tüplerden yüzey kanamalarının lokal yönetimi için endikedir.

2 x 2 inç (5 x 5 cm) boyutundaki hemostatik gazlı bezin esnek bir köpük desteği vardır.

Uygun Maliyet

Celox ™ Vascular, laboratuvar testlerinde düz gazlı bez ve basınç kullanımına kıyasla zamandan tasarruf sağlar ve trombin veya pıhtılaşma faktörleri içeren ürünlere göre daha ekonomiktir. Bunlar Celox ™ Vasküler’i, kateterizasyon sonrası hemostazı sağlamanın uygun maliyetli yöntemi yapar.

Destek

Ürünlerle ilgili daha fazla detay ve fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşın.

Call Now Button